Obec Kobeřice
Oficiální stránky

Nabídka práce - Stoklasa s.r.o.

sdělení

Nabídka práce.

Stoklasa textilní galanterie s.r.o., velkoobchod a maloobchod, stabilní a expandující společnost s dlouholetou tradicí hledá do svých řad kolegyni/gu na pozici

Celní referent

Náplň práce:

        Vedení celního řízení podle platných právních norem.

  • Správu agend souvisejících s celním řízením.
  • Komunikaci s Celním úřadem.
  • Zodpovědnost za plnění evropského nařízení CBAM.
  • Efektivní spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti.
  • Požadujeme:
  • SŠ vzdělání
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Samostatnost, preciznost, zodpovědnost
  • Časovou flexibilitu
  • Schopnost porozumět evropským nařízením a schopnost implementace na firemní podmínky.
  • Anglický jazyk, úroveň alespoň B2, porozumění textu a schopnost vedení komunikace.
  • Pokročilá znalost tabulkového procesoru Excel.
  • Schopnost analytického a technického myšlení.
  • Zázemí prosperující a stabilní české společnosti, příjemný kolektiv
  • Práci na hlavní pracovní poměr, plný úvazek
  • Pružnou pracovní dobu, místo výkonu práce v Bolaticích
  • Zajímavou a odpovědnou práci
  • Firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, stravenkový paušál, 25 dnů dovolené
  • Zaměstnanecké benefity, odměny za pracovní a životní jubilea

Nástup možný ihned. Svůj strukturovaný životopis zasílejte na kariera@stoklasa.cz,
do předmětu zprávy uveďte: Celní referent

Datum vložení: 19. 3. 2024 8:39
Datum poslední aktualizace: 20. 3. 2024 7:33
Autor: Správce M

Mobilní aplikace

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

V obrazeGoogle playApp Store

Počasí

dnes, středa 17. 4. 2024
slabý déšť 8 °C 2 °C
čtvrtek 18. 4. slabý déšť 11/0 °C
pátek 19. 4. slabý déšť 11/2 °C
sobota 20. 4. slabý déšť 9/2 °C

Sociální sítě